YA-PA Florya Anaokulu

Description

Description

FLORYA YA-PA Anaokulu, 2014 yılında Ya-Pa Anaokulları’nın, FLORYA Şubesi olarak açılmış ve aynı yıl Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyete geçmiştir. Eğitim programlarımız, Milli Eğitim Bakanlığı Müfredatına ve  2-6 yaş çocuklarının fiziksel gereksinimlerine uygun olarak düzenlenmiştir.

Günün büyük bir bölümünü okulda geçiren öğrencilerimiz, 300 m2’lik bahçe ve 700 m2’lik kapalı alan içinde; anaokulu standartlarına uygun olarak inşaa edilen geniş ve aydınlık sınıflar, uyku odası, fen bilim ve doğa laboratuvarı, müzik-dans-drama-resim atölyeleri, kapalı spor salonu, tiyatro salonu, kış oyun bahçesi ve eğlence salonlarımızda, profesyonel eğitim kadrosuyla hayata hazırlanmaktadırlar.

Her ay müfredata göre işlenen konular, İngilizce Dil Eğitimi çerçevesinde oyunlarla ve şarkılarla desteklenmektedir. Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Çalışmaları kapsamında; bireysel görüşmeler, aylık grup çalışmaları, seminerler ve aylık bültenlerle, velilerin annelik-babalık rollerine dair kişisel gelişimi sağlanmakta, çocukların sağlıklı gelişiminin temel öğesi, okul-aile-çocuk işbirliği pekiştirilmektedir.

Öğrencilerimizin düzenli ve dengeli beslenmeleri için yemek mönüleri beslenme uzmanlarımız tarafından, öğrencilerin günlük kalori ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, aylık mönü şeklinde belirlenmektedir.

Contact

Contact

Location

YA-PA Florya Anaokulu
Get directions

Contact

YA-PA Florya Anaokulu
  • By Seçil Durgun
  • Email: secil@kresler.com.tr

Ratings

YA-PA Florya Anaokulu

Merhaba

0

0 Total
Teşekkürler!
Eğitmen / Bakıcılar
0.0%
Hizmet
0.0%
Temizlik
0.0%
Konum
0.0%